Renkli Kalorifer Petekleri

Çocuk Odası - -

Büyük bir zevk ve itina ile hazırladığımız çocuk odasının görüntü ve neşe ahengini bir kalorifer peteğinin bozmasını hiçbirimiz istemeyiz değil mi?

Bunu düşünen tasarımcılar da atmosferi değiştirip güncellenmiş odaya uyum sağlayabilecek renkli radyatör petekleri tasarlamışlar. Boyutu ve ağırlığı diğer radyatörlerden biraz daha küçük ayrıca üzerinde kullanılan boya ise ısıyla birlikte çevreye zarar vermesin diye bitkilerden elde edilmiş doğal ve kimyasal madde içermeyen elde edilen renklendiriciler kullanmışlar.

Bu şekilde iyi bir çevre dostu olarak diğer ürünlerin boyanmasında da örnek teşkil edebileceğini düşünüyorum. Bu tarz bir ürünün herhangi bir odaya uyumlu bir şekilde entegre edebilmek için büyük bir renk çeşidi kolleksiyonun da bulunduğunu belirtmek isteriz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Renkli Kalorifer Petekleri" beğendiniz mi?


"Renkli Kalorifer Petekleri" hakkında 2 Yorum:

  1. Kalorifer petek modellerini beğendim ama başka modellerde olmalı sadece bunlarla sınırlı değil sanırım tabi fiyatları da çok önemli. Bu bilgileri öğrenmek istiyorum. Lütfen mail olarak atar mısınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir