Şeffaf Severlere Saygılarımızla

Total
0
Shares

Yazının başlığından da anlayacağınız üzere bugün biraz şeffaflıktan bahsedeceğiz. Ama bu kez evlerimizdeki şeffaflıktan. Ama önceden söylemedi demeyin bu kadar şeffaflık bizim için biraz fazla. Tamam evelerimiz de modernizasyona gidiyoruz, Avrupai oluyoruz, geleceğe ve teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz ama bir sınır var değil mi? Biz Türk toplumu olarak bir kere ”Perde Kültürü” diye birşeye sahibiz. Aman biri görür, laf eder, meraklı çoktur bizi gözetlerler evhamı ile boğuşabilecek bir alt yapımız var bizim.

Yeni ev kurarken bile ilk düşündüğümüz şeylerin başında perdeler gelir. Bakınız çok rahat olan, geniş fikirli, her yönden rahat saklayacak bir şeyi olmayan ecnebi dostlarımıza: Açılıp saçılmışlar. Vallahi büyük cesaret. Anladık paran var, lüksü seviyorsun ama bu ne? Nerde Perdeler? :)

Evin güzelliklerine gelince; tamamen cam ile çevrili, bol çeşitli ve kuvvetli ışıklandırmalı, bayağı geniş, düzenli ve kreatif bir yapı bu. Küçük fidanlar ve ağaç biblolar ile göze hoş bir şekilde hitap edilerek düzenlenerek kendine has küçük bir arazi içinde inşa edilmiş bahçesi, geniş yaşam alanları, ferah ve kullanışlı mutfağı, bahçesinin çevresini tamamen kapatan yüksek duvarı ve iç dekorasyonunda kullanılan ahşap parkeli tasarımı ile güzel bir bina bu.

Kırılmaz kompozit cam ile çevrili olması ev halkını tehlikeden uzak tutuyor. Çocuklu aileler için zaten olmazsa olmaz bir durum bu. Dediğimiz gibi şeffaf sever ve kendine güveni olanlar için biçilmiş kaftan bir örnek olarak beğeninize sunuyoruz.

1 Yorum

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle