Seh-bure

Total
0
Shares

Yine kombine küçük ev eşyası var gündemde. Son zamanlarda takmış durumdayım. Etrafımdaki birçok insan evlerinin darlığından duyduğu sıkıntıyı dile getirirken bende boş duracak değilim elbet. Sehpa ve tabure kırması çok fonksiyonlu mobilyacağımızı ihtiaç sahiplerine gururla sunarım: Seh-bure :)

Hayatlarının kıyağını yapıyorum haberleri var mı bilmem :) Gelelim konumuza; mükemmel bir depolama çözümü için bomba bir parça var yine elimizde. Bu modern depolama birimi ile kitap, klasör, dergi ve başka öğeleri barındırabilir.

Farklı durumlardaki insan ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli fonksiyonlar eklenen alet tabure ve sehpa ya da dönüşebiliyor. Ayrıca kolay erişim sağlayabilmek için masa ve raf kenarlarına da tutturarak askı göreviyle kolayca bir mobilya parçasına dönüşebiliyor.

Kullanılış yerlerine göre sahip özellikleri bakımından yaralı gerçek bir melez mobilya değil mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

UFO Lamba

Uzaylı saldırısı lambası olark da çevirebileceğimiz bu dekoratif benzersiz lamba, yeni çizgileri ve orjinalliği ile eski sıkıcı lambalar için eğlenceli iyi bir alternatif. Maalesef konsept aşamasında olan bu lamba henüz…
içeriği görüntüle