Şekli Değişebilen Mobilyalar

Haberler - -

Diyelim ki evimiz biraz küçük ve çok fazla eşya kullanmak istemiyor ve sakin bir ev düzeni istiyorsunuz. Veya küçük ama içinde keyif yapmayı çok sevdiğiniz bir bahçeniz var. Keyif yapabilmek için gerekli eşyalarında zaten az olan kullanım alanını yok etmesini istemiyorsunuz. O zaman size Zihni Sinir tarzlı mobilya tasarımcılarından küçük mekanlar için arasıra ihtiyaç olduğu zamanlar kullanılsın diye düşünülmüş ”Değişken Mobilyalar”ı sunup tavsiye ediyorum. İstediğiniz zaman veya ihtiyacınız olduğu zaman, ister bahçede ister evinizin içinde kullanabileceğiniz gayet dekoratif ve şık mobilyalar bunlar. İlginize sunulur.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Şekli Değişebilen Mobilyalar" beğendiniz mi?


"Şekli Değişebilen Mobilyalar" hakkında 1 Yorum:

  1. Abdullah DİCLE

    İlk tasarımın biraz daha kibar ve kaba olmamasını bekerdim ikinci ve üçüncü tasarımlar çok harika son tasarımda şekil ve renk değişmesi daha beğenilir olabilir ve yine modellerde renk ve ahşap çalışmaların olması arzın artmasına sebep olabilir diye düşünüyorum teşekkürler. İkinci Tasarımın Temini ve fiyatlarını gönderebilirseniz sevinirim :)