Seramik Kafa Saksılar

Total
1
Shares

Esasında bu yazıya Peruklu Saksılar gibi bir başlık düşünmüştüm ama bunda karar verdim :)

Daha öncede sizlerle birkaç kez paylaşmış olduğum bahçe dekorasyonunuzla ilgili ufak eğlenceli saksı fikirlerine bir yenisini daha ekliyorum. Biliyorsunuz ki bu ve buna benzer sivri fikirler çok hoşuma gidiyor ve paylaşmaktan zevk alıyorum.

Bazı evlerde çocuklara çiçek sevgisinin aşılamak için hala severek aldığımız çim kafaları andıran bir yapı da olan seramik saksılar görsel olarak ta balkonlarınıza ve bahçelerinze büyük renk katacak.

İster uzun ve sivri yapraklı bitkileri direk içinde yetiştirin (bol güneşli bir ortamda olsun ki yolllarını bulsunlar) isterseniz dışarıdan aldığınız bitkileri deliklerine yerleştirerek bir vazo olarak kullanın, her iki şekilde de muhteşem bir dekorasyon malzemesi olacağı garanti öyle değil mi hanımlar? ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle