Serbest Takılım

Total
0
Shares

Herkese Merhabalar,

Umarız pazar gününüz sıcacık ve neşeli geçiyordur. Önümüz yaz ve artık yavaş yavaş içimizi ısıtmamız lazım. Bugün biraz serbest stil takılalım istedik ve parlak fikirli, sempatik, pratik, yaratıcı ve işlevsel püf noktasal olarak ipucu olabilecek birkaç dekorasyon fikrini pazar pazar sizleri fazla kafa yormaya zorlamadan paylaşmak istiyoruz.

İster evinizin iç dekorasyonuyla ile ilgili olsun ister dışıyla, bu fikirler içimizi ısıtacağı kesin. Gerçi bu kadar süslemeyi düşünür müsünüz evinizi ama yinede biz gösterelim de sonra göstermediler yapamadık bulamadık demeyin.

Mutlu pazarlar.

1 Yorum
  1. Blogunuzu büyük bir keyifle takip ediyorum. Anlatım tarzınız ve trend seçimleriniz bir harika. Hep böyle devam etmeniz dileğiyle, başarılarınızın devamını diliyorum..

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle