Uçuşan Duvar Süsleri

Total
0
Shares

Bu yazımda sizlerle paylaşmak istediğim duvar süsleme modelinin benzerlerine rastlanmış olabilir ama içerik ve hammadde olarak belki daha önce hiç görmemiş olabilirsiniz.

Kelebek, börtü, böcek tasarımlı duvar süslemelerine az çok aşinayız. Sempatik ve neşeli bir tarz yaratabiliyor evlerimizde. Dekorasyon tasarımcıları düşünmüşler taşınmışlar daha çok geri dönüşümü olan ve çok kullandığımız hangi malzemelerden ne üretebiliriz demişler. Ne mi olmuş? Hafif hafif demlenirlerken, birinin aklına bu bira kutularından ne yapabiliriz diye bir fikir oluşmuş.

Evirmiş çevirmiş, kesmiş kutuyu ve minicik kelebeklere benzetmiş. Sonrada hadi biz bunları duvara şekilli şekilli diziler şeklinde yapıştıralım, estetik ve fonksiyonel yeni bir trend yaratalım hemde doğaya faydamız olur demişler.

Tabii ellerindeki kutular yetmeyince atmışlar kendilerini sokağa ve buldukları her kutuyu toplamışlar hammadde ihtiyaçlarını karşılamışlar.

Ortaya çıkan görsel yönden başarılı ve tüm ev içinde kullanılabilecek dekoratif bir öğeler çıkmış. Sizde bu tarz bir el becerisine sahipseniz ne duruyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle