Uçuşan Duvar Süsleri

Haberler - -

Bu yazımda sizlerle paylaşmak istediğim duvar süsleme modelinin benzerlerine rastlanmış olabilir ama içerik ve hammadde olarak belki daha önce hiç görmemiş olabilirsiniz.

Kelebek, börtü, böcek tasarımlı duvar süslemelerine az çok aşinayız. Sempatik ve neşeli bir tarz yaratabiliyor evlerimizde. Dekorasyon tasarımcıları düşünmüşler taşınmışlar daha çok geri dönüşümü olan ve çok kullandığımız hangi malzemelerden ne üretebiliriz demişler. Ne mi olmuş? Hafif hafif demlenirlerken, birinin aklına bu bira kutularından ne yapabiliriz diye bir fikir oluşmuş.

Evirmiş çevirmiş, kesmiş kutuyu ve minicik kelebeklere benzetmiş. Sonrada hadi biz bunları duvara şekilli şekilli diziler şeklinde yapıştıralım, estetik ve fonksiyonel yeni bir trend yaratalım hemde doğaya faydamız olur demişler.

Tabii ellerindeki kutular yetmeyince atmışlar kendilerini sokağa ve buldukları her kutuyu toplamışlar hammadde ihtiyaçlarını karşılamışlar.

Ortaya çıkan görsel yönden başarılı ve tüm ev içinde kullanılabilecek dekoratif bir öğeler çıkmış. Sizde bu tarz bir el becerisine sahipseniz ne duruyorsunuz?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Uçuşan Duvar Süsleri" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir