Uzay Tasarımlı Geleceğin Evi

Haberler - -

Tamam teknoloji hergün giderek gelişiyor ve daha sağlam dizaynlar ve mobilyalar ortaya çıkıyor. Ama evlerin şekilleri de mi değişecek? Normal ev görüntüsünden çıkıp, bilim kurgu filmlerinden çıkmış uzay gemilerinin iç tasarımlarını andıran şekillere mi dönüşecek evlerimiz bilmiyorum?

Ama şu manzara onu gösteriyor. Baksanıza tasarımdaki inceliğe ve modernizasyona. Örnek bir tasarım veya prototip olarak tasarlandığı için bir sergi temasıyla sunulmuş modern bir ev bu. Eve girenler sanki bir sergi geziyormuş havası uyandırılmaya çalışılmış. Ama ben orada olmama ma rağmen sadece fotoğraflarına bakarak kendimi ”Uzay yolu” dizisindeki ”Atılgan”  uzay gemisinin içinde gezer gibi hissettiğim kesin.

Bu evde yaşarken dikkat etmek gerekiyor sanırım çünkü banyodayken veya yatak odasındayken her an ”Hadi beni ışınla” diye bir ses duyabiliriz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Uzay Tasarımlı Geleceğin Evi" beğendiniz mi?


"Uzay Tasarımlı Geleceğin Evi" hakkında 1 Yorum:

  1. Bu ne böyle? Bunu çizen mimar nasıl çizmiş? Hangi malzeme ile nasıl yapmış?