Uzay Tasarımlı Geleceğin Evi

Total
1
Shares

Tamam teknoloji hergün giderek gelişiyor ve daha sağlam dizaynlar ve mobilyalar ortaya çıkıyor. Ama evlerin şekilleri de mi değişecek? Normal ev görüntüsünden çıkıp, bilim kurgu filmlerinden çıkmış uzay gemilerinin iç tasarımlarını andıran şekillere mi dönüşecek evlerimiz bilmiyorum?

Ama şu manzara onu gösteriyor. Baksanıza tasarımdaki inceliğe ve modernizasyona. Örnek bir tasarım veya prototip olarak tasarlandığı için bir sergi temasıyla sunulmuş modern bir ev bu. Eve girenler sanki bir sergi geziyormuş havası uyandırılmaya çalışılmış. Ama ben orada olmama ma rağmen sadece fotoğraflarına bakarak kendimi ”Uzay yolu” dizisindeki ”Atılgan”  uzay gemisinin içinde gezer gibi hissettiğim kesin.

Bu evde yaşarken dikkat etmek gerekiyor sanırım çünkü banyodayken veya yatak odasındayken her an ”Hadi beni ışınla” diye bir ses duyabiliriz.

1 Yorum
  1. Bu ne böyle? Bunu çizen mimar nasıl çizmiş? Hangi malzeme ile nasıl yapmış?

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle