Yatak Odalarında Yontma Mobilya Devri

Total
0
Shares

Bugün burda çok ilginç ve seçim aşamasında çok cesaret gerektirecek oyma sanatının en yetenekli şekliyle oluşturulmuş bir proje ile karşı karşıyayız.

Bu yatak odası kolleksiyonun da, yatak odası etajerleri ve altında saklama bölmeleri bulunan büyük bir kralların sahip olduğundan farkı olmayacak kadar gösterişli bir şekle sahip yatak bulunmaktatdır.

Çınar ağacından yapılmış etajerleri üçer çekmeceye sahipler ve lale dalı desenleri ile süslenmişler. Bir masal öğesini andıran bu ilginç yatak takımının üzerinde her an periler, elfler, cüceler gibi kurgusal karakterler zıplamaya başlayacakmış gibi düşünüyor insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle