Yüksek Performanslı Lüks ve Spor Performans koltuğu

Mobilya - -

ilk bakışta bir yarış arabası koltuğu olduğunu düşündüğünüzü hissedebiliyorum ama maalesef düşündüğünüzü gibi değil.

Dikkat ettiyseniz bir spor araba için son derece yüksek ayaklara sahip bir sandalye modeli. tasarımcılar tarafından büyük bir heyecan içinde üretilmiş; erganomik rahatına son derece düşkün spor tarzdaki insanlar için, ofislerinde yada evlerinde bilgisayar başında veya tv karşısında uzun süreli geçirecekleri saatler için kullanabilecekleri eşsiz bir tasarım.

Geri dönüştürülmüş çelik boru, sarıçam ağacı kasnaklar, geyik derisi ve paslanmaz çelik gibi malzemelerin toplanması sonucu oluşturulmuş heyecan verici tasarım, koltuk- sandalye mobilya alanına sportif bir hava estireceğini hissediyorum.

Merak edenler içinde; koltuk üzerindeki borular, örnek alındığı nascar yarışşlarındaki tasarımda ki yarış arabası stilini yansıtmak için birebir alınmış bir fantezi örneği.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Yüksek Performanslı Lüks ve Spor Performans koltuğu" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir