Bahçelere Sevimli Patikalar

Bahçe ve Peyzaj - -

Bu yazımızda sizlere çok farklı gelebilecek bir konuya değinmek istedim. Konu dekorasyon olunca her tür dekorasyon konusunu sizlerle paylaşmak ve küçük fikirler kazandırabilmek istiyorum.

Bahçeli evlerin olmazsa olmazı, bahçeleri göz önüne çıkaran, çeşitli şekillerde ve maddelerden oluşturulan, bahçe ve ev giriş kapılarını bağlamada kullandığımız patika yolların birkaç modeline bir göz atalım mı ne dersiniz?

Bir mozaik karo tasarımı, çiçek aranjmanları ile veya ot-taş karışımı basit bir kombinasyonuyla bahçelerinize yeni bir çehre kazandırabilirsiniz.

Küçük planlamalarla ve az biraz çaba ile nasıl daha estetik geçitler oluşturabileceğinize dair fikirler bulabileceğiniz örneklerimizin arasında gezerken ”Evdekora”dan umarız ilham alabilirsiniz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Bahçelere Sevimli Patikalar" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir