Banyolarda Orman Tadı

Banyo - -

Moda dünyasında trendler mevsim değişikliği gibi gelip geçici bir durum taşır.

Bu trendlerin içinde renkler ve desenler en çok değişkenlik gösteren kısımdır. Sanki podyum üzerinde gördüğümüz değişim gibi trendlerde, iç tasarımda ve dekorasyonda da benzer şekilde görmekteyiz. Çoğu ev dekorasyonu moda dünyasında bu değişimler, kumaşlar, duvar kağıtları, ve diğer yumuşak mobilyalar mevsimler değişime tabi olarak değişimden paylarını alıyorlar.

Bir İtalyan banyo tasarım firmasının geliştirdiği ”Ormanın Tadı” isimli yeni bir banyo kolleksiyonu bu değişim rüzgarının kuvvetli yapı taşlarından biri olacağa benziyor.

Yılan, timsah derisi görüntüsü verilmiş; geleneksel beyaz, sofistike siyah, egzotik dundee kahverengi ve açık saçık kırmızı renklerde dokunsal zevkler taşıyan şık görünümlü seramik yapısıyla çok ama çok farklı bir banyo zevki yaşanacak.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Banyolarda Orman Tadı" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir