Manzaralı Duş Perdeleri

Total
0
Shares

Günümüzde seyahate çıkmak ve Ülke turizmini tanıtmak, bu işle uğraşanların ortak bir eğilimi haline gelmiştir

Dünyaca ünlü turistik merkezler ve şehirler kendilerinin daha çok tanıtmak amacı ile çeşitli tanıtım ürünleri oluşturuyorlar. Bu tanıtımlar olumlu sonuçlar veren ve sempatik bulunan ürünler ile olabiliyor.

Bunlara bir örnek olarak aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi ürünler hem tasarım hem tanıtım yönünde güzel bir fikir gibi görünüyor. Üzerlerinde dünyaca ünlü şehirlerin, tarihi ve siyah beyaz fotoğraflarının kullanıldığı duş perdelerinden oluşan bir kolleksiyon hiçte fena bir fikir değil.

Londra, Rio de Janeiro, Venedik, Paris ve Las Vegas bu tasarımlarda önemli yer tutan şehirlerin başında duruyor. Bu oldukça cool ve banyo havasını etkili bir şekilde değiştirebilen basit bir yol. Sade ve basit duş perdelerinin üzerine sizde en yakın baskı atölyesinde sizin zevkinize uygun bir tasarımı ekletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Duş Geçidi

Bugünkü ilk konuğumuz, yazın en serin eğlencelerinden biri olan havuzlar da klorda temizlenmek veya evlerde özel banyolar da kullanıma sunulmak amacıyla tasarlanıp ortaya çıkarılmış fütüristik ve çok modern bir duş…
içeriği görüntüle