Yenilikçi, Çok Ergonomik ve Kullanışlı Mutfak Dizaynı

Total
1
Shares

Mutfak, evin içinde derli toplu tutulması en zor olan alanlardan biridir. Derli toplu duran mutfak gereçleri hergün yemekler için indirilip, kullanılıp yıkandıktan sonra tekrar yerlerine konulması koskoca zor bir döngüdür.

Tabi bu mutfak nesnelerinin yıkamak ve kullanmak içinde gerekli yan ürünleri yerlerine yerleştirmek veya cihazların (kablolar, parçalar vs.) düzenini sağlamak alabildiğine zor ve zahmetlidir. dolaplara kaldırmak, kutularına koymak zorunda olmak (eğer çok değerli çalışma alanınızdan feragat etmek istiyorsanız o ayrı tabi) resmen ızdırap gibi gelir insana değil mi?

Bu yeni mutfak sisteminde bütün bu ve benzeri dertleri çözmüşler. Bu yeni sistemde, mutfak dolaplarının kapıları kaldırılmış, 80 cm derinliğinde ve tam donanımlı arka raf bölümü, çıkarılabilir jumbo çekmeceler ve duvar üniteleri ile ergonomik bir mutfak devrimi.

Bu geniş bölümlerde heran işinize yarayacak ve hemen kullan hemen kaldır çanak-süzgeç, tartı aletleri, küçük ev aletleri, çıkarılabilir küçük pişirme kapları, şişeler, prizler gibi mutfak ekipmanlarınızı koyabilirsiniz.

Arka bölüme alüminyum ya da paslanmaz çelik malzemeden ve duvara monte olarak veya büyük bir mutfağınız varsa daha ortalı bir şekilde bölüm ayırmak için bile kullanabilirsiniz. Her türlü elektrik ve su giriş çıkışları için boşluklar bırakmayıda ihmal etmemişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?