Yatak Odası Penceresinden Dünya Turu

Yatak Odası - -

Dünyanın farklı köşelerinden, su küre üzerinin izin verip hayal gücümüze el verdiği kadarıyla ve paranın satın alabileceği ölçülere dayanılarak sahip olunmuş evleri inceleyelim.

Ama yazımızın ana konusu bu evler değil. Bu evler gerçekten nadir ve eşsizler. Yapıların, kendileri gibi dekorasyonları da çok özel ve farklı. İçinde yaşayan veya yaşayacak olan kişilerin ruh yapılarını değiştirecek gücü var bu evlerin.

Deniz kısında , bir dağın tepesinde veya yamacında, orman içinde veya denizin ortasında bile olabilen muhteşem yapıların sahip olduğu yatak odaları beni ilgilendiriyor bu sefer.

Neden mi? Nedeni şu ki; belki de her 10,000 kişinin sadece 1 inin görebileceği bir coğrafi noktada bulunan harika, eşsiz, inanılmaz ve doyumsuz manzaraya sahip yatak odalarını görünce siz de anlayacaksınız beni.

Yatak odası penceresinden dünya turuna çıkmaya hazır mısınız?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Yatak Odası Penceresinden Dünya Turu" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir